Najpiękniesze co możemy dać drugiemu człowiekowi to czas, dobroć i pozytywną energię. To co niemierzalne ma zazwyczaj największą wartość. Jednak w życiu czasem bywa tak, że te mierzalne czyli pieniądze są rownież równie potrzebne.

Kiedy sama zachorowałam i po kilku latach podjęłam decyzję o leczeniu to w pewnym momencie stanęłam pod ścianą finansową. Ten właśnie czas pomógł mi podjąc trudną dla mnie decyzję o założeniu zbiórki na własne leczenie.

To doświadczenie pokazało mi z jak wieloma problemami muszą zmierzyć się osoby, które na leczenie w ten sposób zbierają.

Dlatego też postanowiłam wspierać takie osoby dając im szansę na opowiedzenie swojej historii tutaj.

To miejsce to miejsce pełne dobrej energii, w którym wspieramy się i dzielimy dobrocią. Znajdziecie tutaj historie osób w potrzebie, które możecie wspomóc. 

Pamiętajcie dobro zawsze powraca! Podwójnie!

Moja zrzutka

Jak zgłosić swoją historię?

Po prostu napisz do mnie patrycja@labambam.pl

Co się stanie jeśli zostaniesz wybrana(y) w akcji DOBRO POWRACA?

Twoja historia i zbiórka zostanie udostępniona na tej stronie tak jak moja historia na cały jeden miesiąc. Po tym czasie umieszczone na stronie zostaną kolejne historie :)

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć