search

Maseczka ochronna na twarz z kieszonką damska Eucapiltus

25,00 zł
od 3 do 8 dni roboczych
Ilość

Dwuwarstwowa wielorazowa maseczka bawełniana

Wkłady do maseczki są wymienne i zalecamy wymieniać je po każdym użyciu - wkłady można dokupić tutaj. Materiałową maskę pierzemy lub dezynfekujemy wrzącą wodą, a następnie przed użyciem umieszczamy w niej świeży wkład. Maseczki posiadają wszyty drucik, dzięki któremu maskę można lepiej dopasować do twarzy w okolicach nosa.

Paseczki przeznaczone do wiązania maseczki są koloru białego lub bladoróżowego - wysyłamy losowo.

Materiał wykorzystywany do produkcji maseczki to 100% bawełna pochodząca od Polskich producentów z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

Maski jakie posiadamy w sprzedaży to modele męskie, damskie i dziecięce. Maski ochronne często stosowane jako wymóg w zakładach produkcyjnych, dla pracowników sklepów i dla kierowców autobusów. Swoje zastosowanie znajdą również jako zabezpieczenie dostawców jedzenia oraz pomogą zabezpieczyć przygotowywane posiłków przez osoby pracujące w gastronomii.

Maseczki przygotowywane są w sterylizowanym pomieszczeniu, gdzie regularnie cała powierzchnia jest ozonowana i jonizowana (ozonowanie zabija wirusy i bakterie). Maski ochronne z wymiennym filtrem z fizeliny medycznej powinny być traktowane jako dodatkowe zabezpieczenie przed wirusem w sytuacjach gdy jesteśmy zmuszeni do wyjścia z domu i obcowania w śród innych ludzi. Używając masek higienicznych nie możemy czuć się w pełni bezpiecznie ponieważ, nie chronią nas one w 100% i nie dają gwarancji niezachorowania. Pozwalają natomiast zwiększyć ochronę dla siebie i innych, a także zmniejszają ryzyko zarażenia.

Maseczki są zalecane dla każdej osoby która wychodzi z domu, ponieważ nigdy nie wiadomo czy jesteśmy nosicielami choroby, która może przebiegać bezobjawowo. Produkt nie jest produktem medycznym.

Każda wysyłana przez nas partia maseczek jest poddawana ozonowaniu przed pakowaniem.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej nie przyjmujemy zwrotów ze względów bezpieczeństwa.

La Bambam

odpowieni-rozmiar-maseczki-damskie-meskie-dzieciece

Komentarze

Napisz swoją opinię

Maseczka ochronna na twarz z kieszonką damska Eucapiltus

Maseczka ochronna Eucapiltus

Dwuwarstwowa maseczka bawełniana/higieniczna przeznaczona do wielokrotnego użytku z kieszonką na filtr z włókniny stosowanej w szpitalach nie zakaźnych. Posiada bawełniane, elastyczne, nieuciskające paseczki do zawiązania na głowie, dzięki którym komfort noszenia jest wyższy. Maska posiada dwie warstwy ochronne oraz miejsce na wyjmowany wkład z podwójnej fizeliny medycznej. Wkłady są wymienne i zalecamy wymieniać je po każdym użyciu. Materiałową maskę ozonujemy, pierzemy lub dezynfekujemy wrzącą wodą, a następnie przed użyciem umieszczamy w niej świeży wkład. 

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć