HEJ BABECZKI I CIACHA!

La Bambam to pracownia, w której szyje Mama Patrycja i rządzi Córka Karolcia, miłego towarzystwa dotrzymuje Tata, a czasem nawet zasiada do maszyny do szycia :)

Pracowania La Bambam to miejsce, w którym powstają produkty specjalnie dla Ciebie. To Ty decydujesz jak finalnie mają wyglądać. Hitem są personalizowane metki, które wszywamy do naszych produktów. Możesz na nich umieścić dowolny wyraz lub imię. Co sprawi, że każdy nasz produkt stanie się idealnym prezentem na miłą okazję. Poza własną inwencją twórczą jesteśmy otwarci na wasze pomysły i potrzeby. One też są fundamentem tego miejsca, bo bez Was by go nie było. A uśmiech na twarzach waszych dzieci to coś co daje siłę i powoduje motyle w brzuchu.

patrycja
patrycja

KIM JESTEM I KIEDY ZACZĘŁAM SZYĆ

Przygoda ta zaczęła się w dzieciństwie, kiedy to popsułam babci dwie maszyny, robiąc z nich domek dla lalek. Nie pytajcie jak.

Z wykształcenia jestem Inżynierem Budownictwa. Przez wiele lat pracowałam z zawodzie. Lubiłam to. Szczególnie te momenty, kiedy w gumowcach biegałam po budowie. Jednak chciałam czegoś więcej. Czegoś co da mi większą satysfakcję. Czegoś co będę tworzyć od A do Z właśnie ja. W ten sposób powstał mój blog Szpilki na betonie. Chociaż trwało to spory kawałek czasu. To był to pierwszy krok do stworzenia Pracowni La Bambam.

NASZA MISJA

Misją naszego sklepu jest tworzenie wysokiej jakości ubranek dla dzieci, ekskluzywnych, wygodnych i wyjątkowych. Stawiamy na produkty wysokiej jakości, piękne i idealnie wykończone, dlatego też nasze ubranka i akcesoria, idealnie trafiają w gusta osób bardzo wymagających.

Każde nasze ubranko ma być przede wszystkim wygodne. Nie może krępować ruchów malucha, ani ich ograniczać. Każde jest tak zaprojektowane aby rodzic mógł je łatwo założyć i zdjąć.

Słodko od serca!

misja

Słodko od serca!

To nasz hasło przewodnie. Słodko jak dziecięcy świat, słodko jak babeczki z kremem, od serca jak miłość matki do dziecka. W każdym naszym ubranku znajdziesz trochę słodkości i mnóstwo miłości. Każde z nich jest tworzone specjalnie dla Twojego dziecka. Wygoda!

Wyjątkowość!

Każde dziecko jest inne, każde jest wyjątkowe. A my tą wyjątkowość chcemy podkreślać naszymi projektami. Stale poszukujemy nowych, niespotykanych i oryginalnych wzorów. Projektujemy, wymyślamy i eksperymentujemy. Nie chcemy być tacy jak inni, chcemy być wyjątkowi. Jak Twoje dziecko!

Jakość!

W dzisiejszych czasach tak o nią trudno. To był czynnik, który pchnął nas do stworzenia marki La Bambam. Dla nas ważny jest każdy szew i każdy najmniejszy szczegół. Ma być równo i estetycznie i miękko.

Satysfakcja!

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszego małego klienta. A kiedy do nas wracacie mamy satysfakcję, że to zadowolenie udało nam się spełnić.

Dziękujemy z całego serca!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć