search

Letnia maseczka maskochusta damska magnolia

25,00 zł
Ilość
Dostępny

Jednowarstwowa maseczka bawełniana/higieniczna przeznaczona do wielokrotnego użytku umożliwiająca zupełnie swobodne oddychanie. Posiada bawełniane, elastyczne, nieuciskające paseczki do zawiązania na głowie, dzięki którym komfort noszenia jest wyższy także dla kobiet o rozpuszczonych włosach. Wiązanie maskochusty można schować pod włosami. Po użyciu materiałową maskę ozonujemy, pierzemy lub dezynfekujemy wrzącą wodą. Maska ochronna w wersji letniej dobrze trzyma się na twarzy i nie zwiewa jej wiatr, a przy tym zapewnia odpowiednią wymianę powietrza. Maseczki posiadają wszyty drucik, dzięki któremu maskę można lepiej dopasować do twarzy w okolicach nosa. Maskochusta letnia ma dodatkową zaletę dla posiadaczy okularów, ponieważ szkła w niej nie parują.

Paseczki przeznaczone do wiązania maseczki są koloru białego.

Materiał wykorzystywany do produkcji maseczki to 100% bawełna premium o splocie satynowym, pochodząca od Polskich producentów z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

Maski jakie posiadamy w sprzedaży to modele męskie, damskie i dziecięce. Maski ochronne często stosowane jako wymóg w zakładach produkcyjnych, dla pracowników sklepów i dla kierowców autobusów. Swoje zastosowanie znajdą również jako zabezpieczenie dostawców jedzenia oraz pomogą zabezpieczyć przygotowywane posiłków przez osoby pracujące w gastronomii.

Maseczki przygotowywane są w sterylizowanym pomieszczeniu, gdzie regularnie cała powierzchnia jest ozonowana i jonizowana (ozonowanie zabija wirusy i bakterie). Maski ochronne z wymiennym filtrem z fizeliny medycznej powinny być traktowane jako dodatkowe zabezpieczenie przed wirusem w sytuacjach gdy jesteśmy zmuszeni do wyjścia z domu i obcowania w śród innych ludzi. Używając masek higienicznych nie możemy czuć się w pełni bezpiecznie ponieważ, nie chronią nas one w 100% i nie dają gwarancji niezachorowania. Pozwalają natomiast zwiększyć ochronę dla siebie i innych, a także zmniejszają ryzyko zarażenia.

Maseczki są zalecane dla każdej osoby która wychodzi z domu, ponieważ nigdy nie wiadomo czy jesteśmy nosicielami choroby, która może przebiegać bezobjawowo. Produkt nie jest produktem medycznym.

Każda wysyłana przez nas partia maseczek jest poddawana ozonowaniu przed pakowaniem.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej nie przyjmujemy zwrotów ze względów bezpieczeństwa.

La Bambam

Zamówienia na maseczki staramy się realizować jak najszybciej, ale oczekujemy na dostawę niektórych materiałów. Dlatego jeśli zależy Ci na jak najszybszej dostawie, to zapytaj nas o materiały które aktualnie mamy na stanie. Czas realizacji zamówienia to 3-8 dni roboczych + czas dostawy.

odpowieni-rozmiar-maseczki-damskie-meskie-dzieciece

Komentarze

Napisz swoją opinię

Letnia maseczka maskochusta damska magnolia

Maseczka ochronna na lato typu maskochusta Magnolia

Jednowarstwowa maseczka bawełniana/higieniczna przeznaczona do wielokrotnego użytku umożliwiająca zupełnie swobodne oddychanie. Posiada bawełniane, elastyczne, nieuciskające paseczki do zawiązania na głowie, dzięki którym komfort noszenia jest wyższy także dla kobiet o rozpuszczonych włosach. Wiązanie maskochusty można schować pod włosami. Po użyciu materiałową maskę ozonujemy, pierzemy lub dezynfekujemy wrzącą wodą.

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć